Apie mane

Mano istorija

Esu Simona Bareikė – karjeros konsultantė ir mokymų trenerė, turiu daugiau nei 10 metų darbo patirties HR srityje. Konsultuodama vadovaujuosi Tarptautinio koučingo konfederacijoje (International Coaching Federation) įgytomis žiniomis.

Viskas prasidėjo dar bakalauro studijų laikais, kai, dirbdama įvairius darbus, pastebėjau, kad labiausiai mane domina ne tiesioginės atsakomybės, o tai, kaip organizacijoje jaučiasi darbuotojai, kaip jie planuoja savo karjerą ar sprendžia kitus su karjera susijusius klausimus. Tai supratusi baigiau magistro studijas žmogiškųjų išteklių srityje ir, sėkmingai pradėjusi, tęsiu karjerą populiariausiose Lietuvos organizacijose.

Per šiuos metus darbo pokalbiuose, sesijose su kolegomis ir vadovais, mokymuose ar kitur teko sutikti labai daug žmonių, kurie darbe jautėsi nelaimingi. Taip gimė mintis konsultuoti žmones ir padėti jiems rasti sprendimus, leidžiančius sėkmingiau eiti užimamas pozicijas, pakeisti darbą, atrasti visiškai naują profesinį arba savirealizacijos kelią, tiesiog tapti laimingesniais. Šiais ir kitais panašiais klausimais konsultuoju klientus tiesiogiai ar nuotoliniu būdu.

Artimieji ir kolegos mane vadina žmonių žmogumi, esu vertinama už atvirumą, pozityvumą ir stiprų empatijos jausmą. Taigi konsultuodama stengiuosi, kad klientai ne tik išsigrynintų tikslus, įgyvendintų iškeltus siekius, bet ir turėtų laiką, skirtą sau ir apie save.

Mano metodika

Atviras ir nuoširdus dialogas, besąlygiškas klientų priėmimas

Erdvės, leidžiančios klientui tyrinėti, ieškoti, atrasti ir spręsti, kūrimas

Profesinių žinių žmogiškųjų išteklių srityje taikymas

Mąstymą skatinančių klausimų integravimas

Darbo tęstinumas tarp konsultacijų pasitelkus užduotis

Parašykite man